Realizácie

Je krásne sledovať, ako sa mení papierový projekt na Vašu krásnu živú záhradu.

Ideálne je začať realizovať Vašu novú záhradu po tom, čo sú dokončené všetky stavebné práce okolo domu vrátane obrubníkov, chodníkov, terás, prístreškov, záhradných domčekov, zavlažovacích systémov, studní a pod. Sme schopní v súvislosti s realizáciou záhrady zabezpečiť všetko potrebné – malé a veľké mechanizmy, kvalitnú zeminu, dekoratívne kamene, drobné kamenivo, záhonové fólie, mulčovaciu kôru a akýkoľvek materiál potrebný na realizáciu Vašej záhrady, samozrejme a aj to najdôležitejšie – rastliny, stromy, kvety, kríky, ...

Pracujeme kvalitne, dôsledne a časovo efektívne, vieme si prácu zorganizovať tak, aby nedochádzalo k žiadnym prestojom, jediné čo nie je v našej moci je dobré počasie :-). Obvyklá doba realizácie je 1 až 2 týždne, samozrejme v závislosti od počasia a veľkosti záhrady.

Finálnym krokom realizácie Vašej záhrady je založenie trávnika, či už siateho alebo kobercového.

Záhradu odovzdávame majiteľom 100% dokončenú, tzn. odpad je vyvezený, chodníky pozametané a tak po nás zostáva len krásna záhrada. Súčasťou odovzdávania záhrady majiteľom je predstavenie záhrady a krátka inštruktáž ohľadne základov údržby.

Mám záujem o realizáciu


Jazyk